Restauracja

Restauracja

Restauracja Vis-a-Vis zachęca do spędzenia czasu w wyjątkowym klimacie. Przyjemna atmosfera w połączeniu z eleganckim wystrojem przybliży Państwu niesamowitą aurę tego miejsca. Gastronomiczne walory naszej kuchni pozwolą Państwu docenić dania kuchni polskiej z akcentami kuchni Fusion w nowych aranżacjach. Właściwym uzupełnieniem menu jest paleta win sprowadzanych z winnic całego świata.

cropped-restauracja2.jpg

Catering

Jeżeli nie wiecie Państwo jak zorganizować rodzinna lub firmową imprezę w plenerze – służymy radą i doświadczeniem w organizacji imprez cateringowych. Doradzimy menu, podpowiemy lokalizację oraz scenariusz imprezy. Dzięki profesjonalnemu zespołowi oraz specjalistycznemu sprzętowi organizujemy dla Państwa kompleksowo każde przedsięwzięcie gastronomiczne. W wybranym miejscu zajmiemy się aranżacją i dekoracją sal bądź ogrodów, przygotowaniem smacznego menu, które podamy na pięknej zastawie, a do tego wszystkiego na życzenie zorganizujemy rozrywkowy zespół muzyczny.

Menu

Szef kuchni poleca Państwu wybrane specjały kuchni z całego świata oraz potrawy według autorskich receptur ze specjalnie skomponowanymi daniami i winami, które umilą pobyt w restauracji. Mili goście, zapraszam do Restauracji Vis-á-Vis, gdzie zabiorę Państwa w kulinarną podróż po całym świecie dbając o niepowtarzalne doznania smakowe. Chciałbym zaprezentować Państwu nowe smaki z kuchni światowej w nowoczesnej formie Fusion. Życzymy smacznego !